Get Adobe Flash player
Oddział Wałbrzych
Reklama
Tel.: +48 600 600 617
Tel.: +48 602 191 226
Oddział Wałbrzych
Reklama
Kliknij, aby powiększyć
Pt Lut 28, 2020
Wyjazd
So Lut 29, 2020
Powrót
Wt Mar 03, 2020
Wyjazd
Śr Mar 04, 2020
Powrót

 

Jeżeli wybierasz się busem do Niemiec lub innego państwa w Europie
tylko Eltur- jeżdzimy z Dolnegośląska okolic Wałbrzych ,Kłodzko,ZąbkowiceŚląskie,Nowa Ruda,Dzierżoniów, Świdnica,Świebodzice,Strzegom,Jawor,Legnica,Bolesławiec,Kamienna Góra,Kowary,Jelenia Góra. Dojedziesz bezpiecznie i na czas.

Wszystkie nasze mikrobusy są na gwarancji producenta i systematycznie wymieniane na nowe w celu podniesienia jakości usług i bezpieczeństwa pasażerów. W razie awarii pojazdu na drodze zapewniamy naszym klientom  hotel, posiłek i pojazd zastępczy. Na czas podróży wszyscy nasi pasażerowie są ubezpieczeni, nasi pracownicy przewożący pasażerów są dobrze wyszkoleni i wykwalifikowani, są to kierowcy z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem, posiadają aktualne badania psychotechniczne i ukończone wymagane kursy na przewóz osób. Przewozy polska niemcy

Witamy, jeśli szukasz przewozu do Niemiec, Belgi, Holandii, Luxemburga z okolic Dolnegośląska to dobrze trafiłeś, robimy to juz od 15 lat i posiadamy ogromne doswiadczenie. Wszystkie nasze mikrobusy są na gwarancji producenta i systematycznie wymieniane na nowe w celu podniesienia jakości usług i bezpieczenstawa pasazerów. W razie awarii pojazdu na drodze zapewniamy naszym klientom w razie potrzeby hotel, posiłek i pojazd zastępczy. Na czas podrózy wszyscy nasi pasazerowie sa ubezpieczeni, nasi pracownicy przewozący pasazerów są dobrze wyszkoleni i wykfalikowani, są to kierowcy z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem, posiadają aktualne badania psychotechniczne i ukończone wymagane kursy na przewóz osob.
 
Oddział Dzierżoniów
Reklama
Tel.: +48 74 831 05 00
Tel.: +48 502 296 917
Oddział Dzierżoniów
Reklama
Kliknij, aby powiększyć
Gdzie najczęściej jeżdzisz
 
Nasi partnerzy:
Reklama